פספורט קארד – כל מה שצריך לדעת על ביטוח נסיעות מתקדם

Deal Score0
Deal Score0

נסיעה לחו”ל עם בני זוג, משפחה או חברים היא חוויה מרגשת שמספקת הפוגה מהשגרה, הזדמנות להירגע, ולבקר במקומות חדשים, אבל לצד החוויות המרגשות, חשוב לא פחות לתת את הדעת על מצבים בלתי צפויים, בלי לדאוג להוצאות לא מתוכננות במקרים של תאונות, פציעות או בעיות רפואיות שונות.

וזה בדיוק מה שאתם מקבלים עם פספורט קארד, שמספק כיסויים שהם מעבר לכיסויים שתמצאו בפוליסת ביטוח נסיעות רגילה. אז בואו נכיר את הכיסויים המקיפים שמוצעים במסגרת פוליסה מובילה של ביטוח נסיעות לחו”ל.

מה זה פספורט קארד?

זהו ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם למבוטחים במקום, ומבטל את הצורך בבירוקרטיה מסורבלת, בניירת שלא נגמרת וזמני ההמתנה הארוכים הקשורים לחברות ביטוח אחרות. לשם המחשה, אלו ההטבות הנוספות שתקבלו עם פוליסת ביטוח נסיעות מתקדמת זו:

·         כאשר אתה בוחר בביטוח נסיעות פספורט קארד, אתם מקבלים כמה הטבות נוספות:

·         כרטיס מגנטי שמשמש ככרטיס אשראי להפעלה מיידית בחו”ל.

·         כיסוי כרטיס שמשמש ככיסוי לדרכון.

·         תמיכה 24/7 שמספקת סיוע מסביב לשעון למקרי חירום מכל מקום בעולם.

הרחבות מדיניות גמישות

פוליסת ביטוח מתקדמת זו מטפלת בכל מצב שאתם עלולים להיקלע אליו בחו”ל, לצד פתרונות אידיאליים וגמישים להארכת הפוליסה בהתאם למשך החופשה שלכם. כך, לדוגמה, אם אתם זקוקים לביטוח לרכב שכור, תוכלו להרחיב את הכיסוי רק לימים בהם הרכב ברשותכם, ובכך להימנע מעלויות מיותרות במשך כל החופשה.

איך עובד ביטוח נסיעות פספורט קארד?

מנגנון ביטוח הנסיעות פספורט קארד הוא פשוט. עם ההרשמה, אתם מקבלים כרטיס חיוב מגנטי נטען, הדומה לכרטיס אשראי, המשמש כפוליסת הביטוח, ובכל מקרה של בעיה רפואית בחו”ל, פשוט יוצרים קשר עם החברה על מנת לטעון את הכרטיס עם הסכום הדרוש עבור ההוצאות הרפואיות הרלוונטיות שלכם. קיימות שתי אפשרויות לטעון את הכרטיס:

אפליקציית PassportCard Pocket: אפליקציה זו מאפשרת להטעין את הכרטיס בקלות, להתייעץ עם רופא מומחה בטלפון בעברית, לאתר מרכזים רפואיים סמוכים וליצור קשר עם נציגי החברה הזמינים 24/7.

שירות לקוחות: זמין 24/7 בפייסבוק מסנג’ר, בווצאפ ובטלפון, עם שירות שמאפשר לטעון את הכרטיס ולקבל סיוע בכל רגע שתצטרכו.

הכרטיס ניתן לשימוש חוזר, כך שתוכלו להשתמש בו לטיול הבא שלך לחו”ל ללא צורך ברכישת כרטיס חדש. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל אותו דרך האפליקציה או להתקשר למוקד השירות של החברה.

העברה רפואית דחופה לישראל

במצבי חירום, הפוליסה של פספורט קארד כוללת כיסוי להעברת המבוטח ממיקומו לבית חולים. כיסוי זה חל אם מצבו הרפואי של המבוטח מחייב העברה לבית חולים סמוך או ממוסד רפואי אחד למשנהו המתאים יותר לטיפול בו.

במידת הצורך, ניתן להעביר מבוטח לישראל להמשך אשפוז או טיפול באמצעות נותני השירות של חברת הביטוח, ותנאי הפוליסה קובעים שכרטיסי טיסה שכבר מצויים בידי המבוטח ו/או מלוויהם יוקצו לטובת המבטח.

שדה תעופה

GOCASH
Logo
הרשמה חשבון חדש
שחזור סיסמה