וויש

Deal Score0
Deal Score0


כולנו אוהבים לקנות באינטרנט וחלקנו גם מכירים היטב את כל החנויות ששווה לקנות בהן, בארץ ובחו”ל. אחת מהחנויות הבולטות בשנים האחרונות, חנות שאפשר להגדיר אותה יותר כקניון, היא וויש – wish. אז מה תוכלו לקנות בחנות וויש? עד כמה היא נחשבת לאמינה ומהימנה? עד כמה מדובר במוצרי איכות אל מול מוצרי ערך (value) מוטי מחיר? האם החנות היא חברה במועדון קאשבק וכמה קאשבק תוכלו לקבל ברכישה בחנות? את כל התשובות לכל השאלות תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

אז מה אפשר לקנות בחנות וויש?

מה אפשר לקנות בחנות ווישובכן, וויש היא החנות בה אפשר לקנות הכל ובזול וכשאנחנו אומרים זול, אנחנו מתכוונים ממש בזול. פריטי אופנה, ציוד משרדי, מוצרי חשמל שונים, פריטי נוי לעיצוב הבית, תמונות והדפסים, אקססוריז ואקססוריז לעיצוב הבית, משחקים וצעצועים ועוד מגוון רחב של מוצרים ופריטים בזיל הזול. במילים אחרות, המדובר פחות בחנות ויותר בקניון בו אפשר למצוא מכל טוב. אחרי שאמרנו את זה, המחירים הזולים של וויש הם אינם קסם. המדובר במוצרים ברמת איכות בסיסית בדרך כלל ומכאן גם נובע המחיר הזול שלהם. יחד עם זאת, אנחנו חיים בעידן בו אנחנו כבר לא קונים מוצרים שילוו אותנו למשך כל החיים ולמעשה חלק מהתרבות הצרכנית המודרנית היא תרבות של התחדשות. כך למשל, סביר להניח שאתם מעדיפים לקנות חולצה ומכנסיים שישרתו אתכם יפה למשך שנה שנתיים ולאחר מכן להתחדש בזוג חדש ואם זה מה שאתם אכן אוהבים, חנות וויש היא החנות שיכולה להציע לכם את הערך הכדאי ביותר.

האם החנות חברה במועדון קאשבק?

התשובה היא בהחלט כן. בחנות וויש תוכלו לבצע רכישות של כל מוצר שתרצו ולקבל החזר קאשבק במסגרת חברותכם במועדון. היקף ההחזר עומד על 1% מכל רכישה. זאת אומרת שאם רכשתם בחנות בהיקף של 500 שקלים, תהיו זכאים להחזר של 5 שקלים. זה אולי נשמע מעט, אבל צריך לזכור דבר אחד: אתם לא צריכים לעשות דבר כדי לקבל את ההחזר הזה. ההחזר הזה ניתן לכם בצורה אוטומטית ולרוב אתם אפילו לא תשימו לב לכך. אתם ממשיכים לעשות את הקניות שלכם כרגיל, נהנים מהמחירים המוזלים של וויש ובתום כל קנייה, 1% מהתשלום שביצעתם, מוחזר לכם ישירות לחשבון הקאשבק שלכם. פתאום אחרי שנה אתם מגלים שהצטברו בו כבר מאות שקלים שאיתם תוכלו לבצע רכישה שלמה נוספת.

האם הקנייה בחנות וויש היא בטוחה?

התשובה היא כן. וויש נחשב היום לאחד מהמותגים החזקים והמובילים בעולם הקניות אונליין ולא לחינם. החנות מתחייבת לסטנדרטים מינימליים של קבלת המוצר שהזמנת, אפשרות החזרות והחלפות מוצרים, הגעת משלוחים בזמן וכן הלאה. עבור חנויות בסדר גודל זה, מדובר במפתח מרכזי להצלחה ולכן כולן מקפידות מאוד על הסטנדרטים הללו. המשמעות מבחינתכם היא שאתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין בכל רכישה שאתם מבצעים בחנות. בנוסף לכך, חנות וויש מקפידה מאוד גם על נושא בטיחות התשלום. בחנות תוכלו ליהנות מהאופציה של הזנת אמצעי תשלום קבוע, אותו תוכלו לחייב בכל רכישה מחדש מבלי שתצטרכו להזין את פרטי כרטיס החיוב בכל פעם מחדש. מעבר לנוחות במודל זה, המדובר גם באמצעי בטיחות שמבטיח מינימום אפשרויות של גניבת פרטים בזמן שאתם מקלידים אותם ומשדרים אותם לכאורה אל האתר על גבי האינטרנט. הפרטים שלכם שמורים בשרתים של וויש ובכל רכישה שתבצעו בחנות יחויב כרטיס האשראי שהזנתם מראש בצורה אוטומטית. ואם תהיתם, אז גם הקאשבק שלכם יגיע אל חשבון הקאשבק בצורה אוטומטית וגם לזה אתם ממש לא צריכים לדאוג.

GOCASH
Logo
הרשמה חשבון חדש
שחזור סיסמה